Партнерам
Компания BERRY пропонує співпрацю всім нашим потенційним партнерам.
Катерина Семенюк Директор BERRY WEAR

Концептуальна модель компанії BERRY – це пошиття і продаж якісного дитячого одягу з висококласних, натуральних матеріалів, тому ми зацікавлені в довгостроковому і продуктивній співпраці з представниками торговельних організацій, майстернями по виробництву дитячого одягу, і звичайно ж батьками.

Якщо Ви є власником магазину дитячого одягу, то моделі BERRY – це те, що Вам потрібно. Всі наші вироби відрізняє якісний крій і натуральні матеріали, з яких пошиті всі наші речі. Для Вас на всі наші вироби – дуже вигідна і доступна ціна.
Якщо Ви маєте відношення до виробництва дитячого одягу, то ми пропонуємо Вам пошиття розроблених моделей під замовлення. Всі співробітники компанії BERRY від менеджера до директора – креативні та й відповідальні в роботі, тому ваші побажання щодо дизайну вироби та якості виконання будуть враховані, а результат перевершить всі Ваші очікування.

Головна наша цінність – це радість наших маленьких покупців і їх батьків, адже всі моделі практичні, універсальні і відповідають світовим стандартам якості дитячого одягу. Ми використовуємо інноваційні технології не тільки під час розробки наших моделей, а й під час всього циклу їх виготовлення. Ми слухаємо і чуємо наших партнерів, готові обговорювати будь-які конструктивні пропозиції і враховувати всі Ваші побажання.

Телефонуйте, пишіть, звертайтеся. Будемо обговорювати, міркувати і здійснювати всі найсміливіші ідеї разом!