about us icon

ПРО НАС

BERRY WEAR – новий прогресивний український бренд дитячого одягу.
З величезною любов’ю ми робимо стильні та якісні речі для дітей та батьків, чесно перевіряємо всі зразки тканин на предмет складу в них шкідливих речовин, якості після прання і прасування і гарантуємо високий рівень нашого одягу.
Свідченням цього є наявність Санітарно епідеміологічного висновку якості і, що більш важливо, щирі відгуки мам, які довірили нам одягнути своїх малюків.
Не шкодуючи часу і коштів наша команда розробляє моделі за допомогою сучасного комп’ютерного обладнання, відшиваємо десятки зразків, що б наші лекала сиділи на діток ідеально. Використовуємо виключно високоякісні натуральні тканини зі складом мінімум 95% бавовни.
Основна мета BERRY – зробити український продукт красивим і стильним, відійти від пострадянських моделей. Створити аналог зарубіжних популярних брендів але за доступною ціною. Що б наші дітки були одягнені стильно, тепло і якісно.
Нам дуже подобається те що ми робимо чудовою і душевною командою, і це перевірено і схвалено нашими малюками. Всі співробітники – мами і в кожну річ вкладена турбота і любов «як для себе». Дуже сподіваємося, що ці старання знайдуть відгук і в душах батьків.