BERRY WEAR

  • Стильні образи
  • Яскраво і модно

Діти дуже уважні і завжди намагаються наслідувати дорослим, спеціально для цього ми розробляємо стильні комплекти, в яких ваш малюк буде відчувати себе трішки дорослішим і серйознішим;)

Для наших дівчат;)

Дівчатка модниці у любому віці )

Одяг для хлопчиків

Стильний та практичний !

Одяг для дівчаток

Яскравий та модний

Інтернет магазин від виробника дитячого одягу

тм BERRY WEAR – новий прогресивний український бренд дитячого одягу.
З величезною любов’ю ми робимо стильний та якісний одяг для дітей та їх батьків, чесно перевіряємо всі зразки тканин на предмет складу в них шкідливих речовин, якості тканин після прання та прасування

Ми гарантуємо високий рівень якоті нашого одягу. Як свідченням цього ми маємо схвалений “санітарно епідеміологічний висновок якості” і, що більш важливо, щирі відгуки мам, які довірили нам одягнути своїх малюків.
Чи не шкодуючи часу і коштів – наша команда розробляє моделі на сучасному комп’ютерному обладнанні, ми відшиваємо десятки зразків, що б наші лекала сиділи на діток ідеально. Використовуємо виключно високоякісні натуральні тканини зі складом мінімум 95% бавовни.
Основна мета бренду дитячого одягу BERRY WEAR kids – зробити український продукт красивим і стильним, відійти від пострадянських моделей. Створити аналог зарубіжних популярних брендів але за доступною ціною. Що б наші дітки були одягнені стильно, тепло і якісно!
Нам дуже подобається те що ми робимо нашою компанією, і це перевірено і схвалено нашими малюками. Всі співробітники – мами і в кожної речі вкладена турбота і любов «як для себе». Дуже сподіваємося, що ці старання знайдуть відгук і в душах батьків.