Компанія BERRY пропонує співробітництво всім нашим потенційним партнерам. Концептуальна модель компанії BERRY – це пошив та продаж якісного дитячого одягу з висококласних, натуральних тканин, тому ми зацікавлені в довготривалому та продуктивному співробітництві з представниками торговельних організацій, майстернями пошиву дитячого одягу, батьками для виготовлення лекал наших моделей.
Якщо Ви є власником магазину дитячого одягу, то моделі BERRY – це саме те, що Вам потрібно. Усі наші вироби відрізняє якісний крій та натуральні тканини, з яких вони пошиті. Для Вас на всі наші вироби – дуже вигідна та доступна ціна.
Якщо Ви маєте відношення до виробництва дитячого одягу, то ми пропонуємо Вам пошив розроблених моделей під замовлення. Усі Ваші побажання відносно дизайну виробу та якості виконання будуть враховано, і Ваше замовлення перевершить усі Ваші очікування.

Усі співробітники компанії BERRY від менеджера до директора – креативні та відкриті для продуктивного співробітництва. Головна наша цінність – це радість наших маленьких покупців та їхніх батьків, бо всі наші моделі практичні, універсальні та відповідають світовим стандартам якості дитячого одягу.
Ми використовуємо інноваційні технології не тільки в період розробки наших моделей, а й під час усього циклу їх виробництва. Ми слухаємо та чуємо наших партнерів, готові обговорювати найрізноманітніші конструктивні пропозиції та враховувати всі Ваші побажання.
Усі наші координати вказані на сайті Інтернет магазину BERRY – дзвоніть, пишіть, звертайтесь! Будемо обговорювати, розмірковувати та здійснювати усі найсміливіші ідеї разом!
За більш детальною інформацією або по іншим будь-яким питанням звертайтесь:

Тел. моб +38 063 805 25 55 (відділ продаж)
Тел. моб +38 067 538 10 20(адміністрація)
Обидва номери доступні в додатках Viber и WatsApp
E-mail: berrywear@ukr.net
Ми знаходимось:
м. Вишневе, Україна